גלריית תמונות - עבודות שיפוצים

ג. דניאל - בניה ושיפוצים, הנו קבלן רשום ברשם הקבלנים בעל רישיון מס' 31948, וחבר בהתאחדות קבלני שיפוצים בישראל. כמו כן, בעל תעודות והסמכות מקצועיות רבות בכל התחומים.

דניאל - שהוא הבעלים ומנכ"ל החברה, בעל ניסיון רב בתחום של למעלה מ 16 שנים ועם מאות פרויקטים שבוצעו. מאז הוקמה החברה על ידי דניאל, אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ללא פשרות, יחס אישי שאנחנו יודעים לתת וכמובן סדר ודיוק הן בעבודה והן בכל הקשור אליה. כמו כן, אנו לא מתפשרים על חומרים שבהם אנחנו משתמשים בעבודות שלנו, לכן תקבלו את הטוב ביותר. בחברת ג. דניאל תקבלו שילוב של צוות מקצועי וותיק בעל אמינות מרבית שנמצא איתנו כבר שנים רבות.

אז התרשמו מהעבודות וצרו קשר. ניתן להשאיר פרטים בטופס או שפשוט התקשרו לנייד: 054-9103323 בכל שאלה או יעוץ מקצועי ללא תשלום וללא התחייבות.

שיפוץ קומפלט בדירה בראשון לציון

עבודת שיפוץ כללית בדירת ארבעה חדרים, כולל שבירת כל קירות הפנים של הדירה, ותכנון מחדש של כל פנים הדירה. בניה של קירות חדשים, תשתיות מים, חשמל, תקשורת וכו', חדשות מהיסוד. שיפוץ אמבטיה במקלחת הורים בתכנון ועיצוב אדריכלית הבית. גופי תיאורה מיוחדים בהזמנה מחו"ל, למתן פתרונות שימושיים יחד עם נראות ויזואלית חדשנית, בביצוע באיכות מעולה של כל השלבים בשלבי התכנון והביצוע של עבודות השיפוצים. אהבתם? התקשרו!! גם לכם נוכל להגשים חלום של בית מעוצב וחדש!

שיפוץ כללי בפנטהאוז יוקרתי, חולון

עבודות שיפוצים ב 4 חדרים ענקיים, חדר רחצה כללי של 18 מ"ר בריצוף וחיפוי אוניקס בייבוא מיוחד מאיטליה. שיפוץ מהיסוד כולל החלפת כל תשתיות המים, חשמל ותקשורת. החלפת ריצוף, שבירה ובניה של קירות לפי התכנית החדשה, החלקה עם שפכטל אמריקאי ודקורציות בקירות ותקרות, כמו גם יישור ופילוס התקרה למצב חלק ומיושר פלס. עבודה באלמנטים עיצוביים מיוחדים מאוד עד לטיב גמר מעולה. הגשמת בית החלומות למשפחה מרוצה נוספת מבית ג.דניאל בניה ושיפוצים.

שיפוץ בית פרטי, יבנה

שיפוץ כללי של בית פרטי. כולל בנית חומה מהיסוד וחיפוי באבן בחצר הבית, שיפוץ כללי של חלל המגורים שכלל שיפוץ 2 חדרי רחצה ברמה אדריכלית ובליווי מעצב, ריצוף דמוי פרקט, הנמכות גבס דקורטיביות עם פסי ניתוק ותאורה שקועה, חיפויים מיוחדים, ריצוף שיש במטבח, עבודות תשתיות שונות ועבודות חשמל. כמו כן, הריסת קירות ליצירת ויטרינה וגם חלון פנורמי. אהבתם? אז תתקשרו!!

שיפוץ בית פרטי בנס ציונה

שיפוץ כולל לבית עם מבנה פנימי, הריסה ובניה של קירות בבלוק. עבודת ריצוף בשיש בקומת קרקע, תשתיות חדשות, עבודות גבס וצבע דקורטיביות. שיפוץ חדר שירותי אורחים כלל: ריצוף וחיפוי עם גרונג וכלים מיוחדים, הנמכת תקרת גבס, תאורה נסתרת וספוטים, ראי שקוע בקיר, מיכל הדחה סמוי ואסלה תלויה. העבודה בוצעה בליווי מעצב פנים, וכפי שניתן לראות, נעשתה ברמת גימור הגבוהה ביותר!

שיפוץ דירה כללי בראשון לציון

השיפוץ כלל עבודות גבס דקורטיביות, עבודות חשמל ותאורה מיוחדות, עבודות דקורציה של בריקים, וטפטים. תשתיות חדשות (מים, חשמל, אינסטלציה, ביוב, תקשורת ועוד). התקנת שיש ברצפה עם החלקה וליטוש. כל העבודות בוצעו ברמות גימור ואיכות גבוהות ביותר. עוד לקוחות מרוצים!

שיפוץ במגדלי היוקרה ,ראשון לציון

שיפוץ כללי לדירה בעיצוב אדריכלי, ברמת איכות ממדרגה ראשונה! יישור והחלקה של קירות בשפכטל אמריקאי, עבודת ריצוף פורצלן, עבודות דקורטיביות מיוחדות בגבס, צבע ובריקים. עבודות אינסטלציה, חשמל ותקשורת כלליות. עוד לקוחות מרוצים של חברת ג.דניאל בנייה ושיפוצים!

שיפוץ בית בשכונת פרס נובל, ראשון לציון

עבודות גבס דקורטיביות בכל חלל הבית. עבודה מ-ד-ה-י- מ-ה!!! בנינו תקרות גבס עם פתרונות תיאורה בעיצוב אדריכלי . כ 300 מ"ר של עבודות דקורציה שכללו, הנמכות גבס בשלל עיצובים אדריכליים, במבנה קונסטרוקטיבי מאוד מיוחד! עבודות צבע שונות לפי תכנון מעצב פנים, קירות בריקים, נישות גבס ועוד. רוצים גם? התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר!

שיפוץ דירה קומפלט בתל אביב

להלן תמונות של דירה בתל אביב לפני שהתחלנו את השיפוץ. דירה שלא חיו בה מאז מלחמת המפרץ! ניתן לראות בבירור את נזקי הזמן, בוצעו הריסות של כל החלל הפנימי של הדירה, מהרצפה ועד התקרה, כולל החלפת כל התשתיות.

כך הדירה נראית לאחר השיפוץ! ניתן לראות עבודות של ריצוף וחיפוי בשיש וקרמיקה, עבודות דקורציה כגון הנמכת תקרות בגבס עם תיאורה דקורטיבית, קיר בריקים, החלקת קירות בשפכטל אמריקאי, תאורת ספוטים, רצפת פרקט ועבודות צבע שונות. אהבתם? התקשרו עוד היום!

כל הזכויות שמורות © ג.דניאל בנייה ושיפוצים

054-9103323

gimeldaniel2001@gmail.com
 
צרו איתנו קשר