שיפוצים

שיפוצים כלליים

חברת ג. דניאל בניה ושיפוצים – מומחים לשיפוצים כלליים בהתאמה מלאה לדרישתכם.


ג. דניאל - בניה ושיפוצים, הנו קבלן רשום ברשם הקבלנים בעל רישיון מס' 31948, וחבר בהתאחדות קבלני השיפוצים בישראל.

שיפוץ כללי הן לדירה והן לבית מתחיל ונגמר עם קבלן השיפוצים. הרעיון לשפץ את ביתכם מתחיל משלב החשיבה על הפרטים שהנכם מעוניינים לשנות ולעשות במלך השיפוץ ועד לחשיבה על ההיבטים העיצוביים בהם נגמר השיפוץ כגון, דלתות, ריהוט, וילונות, תאורה וכדומה. אצלנו תמצאו אוזן קשבת והבנה מלאה לבקשתכם. מניסיון הרב שצברנו עם השנים בפרויקטים שונים ומגוונים, אנו נבנה לכם תכנית עבודה כללית שבה תראו את תהליך השיפוץ מובן וברור על כל היבטיו. כמו כן, אנו מומחים בעבודות אלו, ולכן ניתן לכם מענה ועזרה מלאים לכל העבודות הדרשות לצורך ביצוע טוב ואיכותי של בית חלומותיכם.

צריכים לעשות שיפוץ כללי בבית? התקשרו עכשיו, ותקבלו יעוץ מקצועי מקבלן מוסמך, ומענה לכל השאלות שלכם! 054-9103323

עבודות גבס ועבודות דקורטיביות מיוחדות

בחברת ג. דניאל – מומחים בכל עבודות הדקורציה המיוחדות.

לעיתים שיפוץ הדירה או הבית לא ממצא את הדרישות שלכם עד הסוף. כלומר, למרות העבודות היפות של השיפוץ והמראה החדש של הבית, משהו חסר לכם במראה ואתם לא יודעים בדיוק מה. אצלנו תקבלו מבחר עצום של עבודות שונות שביצענו בעבר ותוכלו לבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר. אל תדאגו, גם לכם נמצא את הדקורציה המתאימה כדי לקשט לכם את חלל הבית או העבודה, שתהפוך את ביתכם מיוחד וקרוב ללבכם.

שיפוצי אמבטיה ועבודות קרמיקה שונות

חברת ג. דניאל בניה ושיפוצים מומחים בשיפוצי אמבטיה בעיצוב אדריכלי, ובכל עבודות הריצוף והחיפוי

אם אתם לפני כניסה לדירה חדשה שקניתם, או שפשוט החלטתם שהגיע הזמן לחדש, שיפוץ אמבטיה יעשה את העבודה! החדרים הרטובים אצלנו בבית נמצאים בשימוש תדיר ולכן, עם השנים, סובלים ממראה עייף ומשומש. שיפוץ חדרי הרחצה והשירותים בבית נותן אפקט של גימור מקצועי והרגשה מחודשת והרבה יותר נעימה. אנחנו שמים דגש מיוחד על נושא האיטום והאינסטלציה בחדרים אלה, שכן אלה מהווים את הבסיס לעבודה מקצועית שתחזיק מעמד שנים רבות קדימה!

יש לכם שאלות? צריכים לדבר עם איש מקצוע? אז תתקשרו! ותקבלו יעוץ חינם מקבלן רשום!! 054-9103323

כל הזכויות שמורות © ג.דניאל בנייה ושיפוצים

054-9103323

gimeldaniel2001@gmail.com
 
צרו איתנו קשר