המלצה על קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים מומלץ – איך מוצאים אותו?
ינואר 8, 2018
חיפוש קבלן במרכז
מישהו מחפש קבלן שיפוצים מומלץ במרכז?
ינואר 8, 2018

תוספת בניה? – רק עם קבלן מקצועי עם המלצות

בנית שלד 2

כאשר אנחנו רוצים לבצע תוספת בניה, בין אם זה כדי להגדיל את הבית ולהתאים אותה למשפחה המתרחבת, ובין אם מדובר בשיפור של תנאי הדיור, חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע מתאימים ומיומנים בכדי למנוע את ,תהליך של תיקונים על גבי תיקונים, שייגרר למשך זמן ארוך מידי בגלל אי עמידה בתקנים או חוסר באישורים.

תוספות בנייה הן דבר נפוץ שרבים מאתנו בוחרים לבצע בעת התרחבות המשפחה או כאשר הילדים גדלים והם זקוקים ליותר מרחב. הפתרון של תוספת בניה חוסך לנו פעמים רבות את הסרבול הכרוך במעבר דירה לדירה חדשה, וכמובן גם את ההוצאה הכספית הכבדה המתלווה לרכישה של דירה חדשה. אך גם כאשר מדובר בנושא של תוספת בניה עדיין ישנה פרוצדורה מורכבת ומסורבלת מעט הדורשת מאתנו עמידה בתקנים המוגדרים על פי חוק וכמובן גם קבלת האישורים המתאימים העשויים לארוך הרבה מאוד זמן.

תוספת בניה–איך מתחילים?

חשוב לדעת כי לכל בניין ומבנה ישנן זכויות בנייה והן קבועות בתכנית בניין עיר. כאשר אנחנו מעוניינים בתוספת בנייה עלינו להגיש את הבקשה שלנו בוועדה המקומית לתכנון ובנייה שם ייבדקו הנתונים של המבנה ועל פי זה יינתנו או לא יינתנו אישורי הבניה לאחר בדיקות וחקירות מעמיקות של כל העניין.

חשוב לדעת כי דבר כזה עשוי לארוך זמן רבהיות והאישורים לא יכולים להינתן באופן נמהר ללא בדיקות מקיפות.

בדרך כלל יהיה עליכם להתייעץ גם עם אדריכל או כלאיש מקצוע שיוכל לייעץ לכםולכוון אתכם בכל מה שקשור לתהליכי הבנייה או השיפוצים. האדריכל חייב כמובן להיות איש מקצוע שמכיר היטב את תקנון הבנייה על כל פרטיו ואת כלל התחום של הרחבות בנייה לאשורו.

מה אומרים השכנים?

תוספת בניה דורשת גם הסכמה של השכנים ושאר הדיירים בבניין. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מסוכסכים עם חצי מהבניין בעקבות ההחלטה שלכם ללכת על שיפוצים בעל כרחם. למרות שתוכלו להסתפק רק בהסכמה של רוב השכנים, עדיין כדאי מאוד להשקיע מאמצים בהשגת פשרה מול כל המתנגדים לעניין.

אל תלכו על ההרחבה של הבית שלכם על חשבון שלום הבית שלכם בבניין.

רק לאחר שיש לכם את כל האישורים הנדרשים וגם קבלתם את אישורם של כל השכנים שלכם בבניין, אתם יכולים לצאת לדרך.

בוחרים את הקבלן

לאחר שהגעתם עד הלום, עליכם לחפש את קבלן השיפוצים המקצועי. לא תוכלו להתפשר על קבלן בנייה מבלי לברר עליו היטב היות ומדובר בנושא כבד משקל שהתוצאות שלו יבואו לידי ביטוי לאורך שנים ואם לא תשקיעו בקבלן מקצועי ואמין, כזה שיבצע את העבודה שלו במומחיות, לא תוכלו ליהנות מהעבודה ומהתוצאות.

רק קבלן מקצועי עם המלצות– יבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

התקשרו לטלפון 054-9103323, ודברו עם הלקוחות שלנו! חברת ג.דניאל בניה ושיפוצים מתמחה בכל סוגי הבניה ותוספות הבניה. עם ניסיון מוכח!
 
צרו איתנו קשר