קבלני שיפוצים
נובמבר 2, 2016
איך לבצע איתור נזילות בקלות ובלי הרס?
נובמבר 16, 2016

שיפוץ מטבח

החגים זה בהחלט מועד טוב לבחון את מצב המטבח. עומלים ומבשלים לכל המשפחה שעות ארוכות, מושיבים את כולם בצורה מסודרת וחגיגית לארוחה משותפת ואחר כך מנקים את הכל ואז יש מושג אם המטבח כפי שהוא כרגע מספק, או שאולי זה הזמן הנכון לשפץ קצת את המטבח.

שיפוץ מטבח – איפה מתחילים

בגלל שישנן כל כך הרבה אופציות, וכולן נועדו ליפות, לייעל ולמקסם את שטח האחסון במטבח, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום בחנויות המטבחים. הם ידעו להתאים לכם מטבח שיענה לצרכים האישיים שלכם ויתכננו עבורכם מטבחים מעוצבים המותאמים לכם באופן אישי. יציעו לכם שלל דלתות מטבח עם פתיחות שונות ופתרונות חדשניים וייחודיים. כמו גם מגירות, קולטי אדים, ארונות אחסון רחבים ופרקטיים, פתרונות פרזול כגון: ידיות, צירים מיוחדים ועוד מגוון רחב של אפשרויות נוספות. כל אלה יסייעו לכם להבין מה הצורך הייחודי שלכם וידריכו אתכם לשפץ את המטבח שלכם בצורה הטובה והנכונה ביותר.

צבעים שמעוררים רעב 

 באיזה גוונים המטבח בולט? במטבחי יוקרה הפונקציות המשוכללות הופכות את חווית הבישול לחיובית ואפקטיבית מאי פעם, הנטייה היא לשחק עם צבעים שחור, לבן ושקוף. לעומת זאת למטבחים כפריים יש קסם ייחודי משלהם ולרוב יופיעו בצבעים חזקים וכהים כמו: חום, כתום, אדום. בין אם המטבח בפנים או בחוץ, יוקרתי או פשוט, משופץ או עתיק, קטן או גדול- החשיבות היא להתאים את המטבח לצרכי המשפחה והבית.  

אי מטבח מטיב עם הטבח

 רק את יודעת מה הכי נכון ונוח לך. להוסיף אי באמצע המטבח זו אופציה נהדרת אם יש מקום מתאים לכך, אי מטבח זה מקור אחסון, בישול ואכילה לא פורמלית. ומי אמר שכשמבשלים אמורים להיות עם הגב לבית? אופציה של הוספת אי מחברת אותך לפנים הבית ולמשפחה גם בזמן הבישול.

ארונות מטבח

 הארונות הם אחד השלבים הכי חשובים בתכנון המטבח, והם ללא ספק שדרוג רציני. אם התחושה היא שמבנה המטבח מספק את הרצונות ועדיין משהו יכול להיות טוב יותר- ארונות מטבח משודרגים הם צעד ענק קדימה. ניתן להשתמש בארונות מסתובבים, ארונות שקופים, ארונות ליין, ארונות למיקרו, ארונות עליונים-  מומלץ כאשר מתכננים את פריסת הארונות ברחבי המטבח להתייעץ עם נגר או להשתמש בתוכנה לעיצוב מטבח כך שניתן לבדוק ולשנות את הפונקציות השונות.

למידע נוסף היכנסו לאתר הרשמי של Tav-Kitchens
http://www.tav-kitchens.co.il

 

 
צרו איתנו קשר