שיפוץ דירה

איך מתכננים שיפוץ דירה?

שיפוץ דירה זה תהליך לא פשוט, בלשון המעטה. יש כל כך הרבה בעלי מקצוע שצריך לקחת בחשבון, רובם עובדים במקביל והתמרון ביניהם מורכב למדיי. אנו נציג בפניכם מספר פתרונות וטיפים שיעזרו לכם להתכונן בצורה הנכונה ביותר לקראת הפרויקט הגדול שלכם.

שיפוץ דירה

תכנון נכון

נתחיל בחלק התכנון. מאוד מומלץ לפנות לאדריכלים או מעצבי פנים. אנשי מקצוע אלה מנוסים בפרויקטים גדולים. בשלב זה תוכלו להגדיר מהו התקציב העומד לרשותכם, ובהתאם, מהם החומרים (כלים סניטריים, קרמיקה, מטבח, דלתות וכדומה) שתוכלו להרשות לעצמכם. אתם יכולים לפרט מהם העדפות העיצוב שלכם, מה הטעם שלכם, ואנשי המקצוע כבר יגישו לכם רעיונות לבחירה. אדריכלים ומעצבי פנים יודעים להפנות את הלקוחות שלהם לחנויות הנכונות, הם יתנו לכם רשימה מדויקת של מה שצריך לקנות. תכנון שיפוץ מראש, עם איש מקצוע, בעצם נותן לכם אפשרות לבחור מבין מספר רעיונות עיצוב ותכנון שונים. שלב תכנון זה הוא מאוד חשוב, ומומלץ לא לדלג עליו.

בחירת קבלן שיפוצים

כעט, בואו נבחן את כל אנשי המקצוע שיהיו מעורבים בשיפוץ שלכם. רצפים, טייחים, צבעים, אינסטלטור, חשמלאי, אנשי מטבח, אנשי דלתות, אנשי אלומיניום, והרשימה עוד לא מלאה. התמרון בין כל כך הרבה אנשים בדירה אחת, קשה מאוד. לא פחות קשה, לבצע סקר שוק מחירים לכל איש מקצוע בנפרד, ולעקוב אחר ההתנהלות הכספית שלכם איתם. הפתרון לבעיה הזו פשוט, ישנו איש מקצוע, שמתמחה בדיוק בזה, קבלן שיפוצים. לקבלן השיפוצים יש כבר ניסיון וידע מקצועי בתחום, והוא ילווה אתכם אחד על אחד במהלך השיפוץ. לכל פנייה שתהייה לכם, הן כספית והן מקצועית, תוכלו לפנות אליו, ולקבל מענה מקצועי ועתיר ניסיון, ולפתור את עצמכם מכאבי ראש מיותרים.

renovation

סקר שוק

חלק חשוב מאוד בכל שיפוץ דירה הוא סקר שוק. יש לבצע סקר שוק מקדים ומקיף של בעלי המקצוע הראשיים, איתם אתם מתנהלים. הכוונה היא לקבלני שיפוצים, אדריכלים ומעצבי פנים. חשוב לבדוק את כל אנשי המקצוע באזור המגורים שלכם. לדבר עם הממליצים שלהם, לבחון את העבודות הקודמות שלהם, וכמובן לוודא שהם מתאימים לכם מבחינה אישית שכן צפויה לכם התקשרות שיכולה להימשך אף מספר חודשים איתם. תבקשו הצעות מחיר לפחות משלושה אנשי מקצוע שונים בכל תחום, לשם ההשוואה. חשוב לזכור שהמחיר הזול ביותר לא מצביע על עבודה הטובה ביותר! לא פעם קרה שאיכות העבודה נפגעה בעקבות מחירים זולים, מה שהוביל  אחר כך להוצאות עוד יותר גדולות על שיפוץ דירה בשל תיקונים ותוספות.

נסכם  את מה שלמדנו על תכנון שיפוץ דירה. הטיפ הראשון היה להשקיע זמן וכסף בעיצוב פנים או אדריכלות לשם תכנון מסודר של השיפוץ לפרטי פרטים. הטיפ השני היה לפנות לקבלן שיפוצים כדי שירכז את הפרויקט במקצועיות וינהל את אנשי המקצוע השונים. הטיפ השלישי הוא לבצע סקר שוק מקדים, כדי למצוא אדריכלים, מעצבי פנים וקבלני שיפוצים הטובים ביותר בשוק. ג.דניאל בנייה ושיפוצים תמיד עומדים לרשותכם, ומציעים לכם שנים של ניסיון, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, אמינות ושירות ממדרגה ראשונה, כדי שתצליחו בשיפוץ דירה שלכם, ברמת הגמר הטובה ביותר!

 
צרו איתנו קשר