קבלני בניין
ספטמבר 7, 2016
קבוצת רכישה
ספטמבר 7, 2016

ריהוט גן

מהו ריהוט גן אידיאלי? 

הכללים המנחים
רבים מנסים לענות, ונדמה שכדי למצוא את התשובה יש צורך לעמוד על מספר כללים חשובים במהלך קניית ריהוט גן או פינות ישיבה לגינה.
על מנת לבחון מוצרים לעומק, מומלץ לא לרכוש רהיטים רק על סמך תמונה אלא לאחר בדיקת המוצר בחנות. במקום בו נמכר רהוט, וודאו שאתם מקבלים את התשובות המלאות על השאלות שלכם . אל תשכחו, אתם משקיעים את כספכם, וראוי שתקבלו תשובות מספקות על השאלות שלכם.

עמידות אל מול עיצוב
ריהוט רגיש לתנאי מזג האוויר. ייתכן כי נתקלתם ברהוט גינה מיוחד אך הוא עשוי מחומר מסוים אשר לא יעמוד בתנאי לחות ורטיבות. לכן, יפה ככל שיהיה, בדקו את הרהיט מבחינת עמידות החומרים שלו וכן בהתאמה שלו למקום בו אתם רוצים להציב ריהוט גן. המוצר האידיאלי, יש למדוד מראש את המקום בו ריהוט גן אמור להיות מוצב וכך להגיע חנות עם המידות ולהתאים ריהוט גינה מתאים.

סוגי ריהוט לגן:

אלומיניום
הצפיפות של חומר אלומיניום היא שליש מהצפיפות של פלדה. חומר גלם זה אינו מחליד ולא דוהה בשמש. בעזרת זה שמשקלו קל, ניתן בקלות לנייד את הריהוט ממקום למקום. שילוב עמידותו ללחות ולשמש מאפשר לשים את הריהוט בגן מבלי צורך לכסות את הריהוט מפני שמש או גשם.

פלסטיק
היתרון הבולט הינו חומר גלם זול. ניתן למצוא כיסאות פלסטיק החל מחמישים שקל ליחידה. יתרון נוסף זה המשקל הקל ולכן ניתן לנייד אותו בקלות. חסרון מרכזי הינו שהפלסטיק אינו משדר אווירה של יוקרה. ביופלסטיק (פלסטיק שמתכלה באופן מהיר יחסית) יכול להיות מחליף לשוחרי איכות הסביבה.

ראטאן
ראטאן הוא מגוון מיני דקלים שגדלים באסיה, אפריקה ואוסטרליה. הראטאן משמש כחומר למגוון רב של רהיטים יצירתיים. ניתן לייצר ערבל נתלה שמאפשר להתנדנד תחת העץ ולהרוויח נוחות בשילוב עם מראה יצירתי.

במבוק
קני הבמבוק חזקים מאוד, ומשמשים לבניית גדרות, גשרים, ריהוט גן וכ"ו. במיוחד באזורים חמים לאחר חשיפה של תקופה מסוימת לשמש הצבע של הבמבוק עלות לדהות. מומלץ לצבוע את הבמבוק על מנת להחזיר לו את הברק הטבעי.

ריהוט מעץ
רהיטים מעץ יוצרים אווירה חמה ונעימה בסביבת הרהיט. מראה איכותי וייחודי של עץ טבעי הינו מראה שלא ניתן להתעלם ממנו.
היתרון של העץ המלא הינו באיכות ובעמידות לאורך הזמן.

איך בוחרים ריהוט גן?
החומרים השולטים בשוק ריהוט הגינה הם ראטן, מתכת ועץ, ולכל אחד מהחומרים יש גם יתרונות וגם חסרונות. לכל סוג ריהוט יש צורך בטיפול,העץ דורש ליטוש וצביעה, גם המתכת דורשת ניקוי קורוזיה מדי פעם, ורהיטי הראטן דורשים כיסוי מפני לחות. מי שלא מפחד לבצע מדי פעם חידוש וצביעה, יכול ללכת על ריהוט עץ. כיום משתמשים בעץ הטיק ועץ הקווילה כעצים המועדפים לריהוט גינה, בגלל שהם עמידים יחסית בפני נזקי מזג האוויר, אך אם חפצתם בריהוט שלא דורש תחזוק רב,לכו על פלסטיק דמוי ראטן.

ריהוט לבית – בטיחות ויציבות
צריך להיות בטוח, שמור ויציב. המטרה שלכם בתכנון גינה נאה לבית היא להפוך את המקום לפינה רגועה עבורכם ומעניינת יותר עבור ילדיכם, החובה היא לעשות זאת תוך שמירה על איכות ובטיחות בבית ללא פשרות. חברות רציניות מעניקות מוצרים טובים ואיכותיים על מנת להבטיח לרוכשים שירות מיוחד ובטיחותי בעצוב ריהוט גן.

 
צרו איתנו קשר