קבלני שיפוצים במרכז

כיצד בוחרים קבלני שיפוצים במרכז?

ישנם הרבה קבלני שיפוצים במרכז, לכן אם ברצוננו למצוא את הקבלן הנכון, תהליך מסוים של סינון ומיון צריך להתקיים. זכרו, הקבלן המצוי אינו תמיד הקבלן הרצוי. כאשר אנו בוחרים בידי מי להפקיד את ביתנו ואת פרויקט השיפוצים,ישנם כמה דרכים שבהם הלקוח הממוצע מאתר את הקבלן שלו: ישנם המלצות מפה לאוזן, מאגרי מידע מקצועיים, וחיפוש כללי באינטרנט. לכל אחת מהאפשרויות היתרונות והחסרונות שלה, וחשוב להיות מודעים לכול אלו על מנת שנוכל להחליט איזו מתאימה לנו יותר, או באיזה שילוב ברצוננו לבחור.

המלצות של קבלני שיפוצים במרכז

בתהליך סינון של קבלנים נתחיל בראשון מבין האופציות המצוינות לעיל, המלצה מפה לאוזן. המלצה מאדם שבו אנחנו בוטחים ושאותו אנו מכירים משכבר הימים, כמו בן משפחה, עמית או מכר, מחזיקה אצלנו יותר אמינות מאשר מידע או המלצה מאפיקים אחרים. הסיבות לזה הן ברורות, שהרי למכרינו אין מניע או רווח נסתר, והם יוכלו להביא לנו ביקורת אובייקטיבית וכנה. ולמרות זאת, חשוב לציין כמה הסתייגויות. הביקורת של הקבלן 'שלהם' לא תהיה אובייקטיבית, אלא דווקא מאוד סובייקטיבית, וזה יכול להיות לטובה או לרעה. מכרינו ידווחו לנו בכנות על החוויה שלהם, שכן זה כל המידע הנתון בידיהם. מקרה אחד אינו מספיק בכדי לקבוע את יכולת בעל המקצוע, לא לטובה ולא לרעה.
לדוגמא, הגיוני היה לחשוב שדבר אחד שבו המלצה מפה לאוזן כן עוזרת הוא להבנת רמת המקצועיות של הקבלן המדובר, הזמינות שלו, והתקשורת שהוא מפתח עם הלקוח. אך יש לקחת בחשבון שאנו מסתכלים על דו שיח יחיד בין חברינו לקבלן, והיחס של הקבלן ככל הנראה משתנים בהתאם ללקוח. עם לקוח מסוים התקשורת יכולה להיות חיובית יותר או שלילית יותר מאשר על לקוח אחר. אותו ההיגיון עומד כאשר חושבים על בחינת היכולות המקצועיות שלו. האם הפרויקט שלך והפרויקט של חברך דורש אותה עבודה, אותם יכולות מקצועיות, ואותן התמחויות? כנראה שלא. יש לקחת זאת בחשבון. כמובן שהחסרונות של המלצה מפה לאוזן מופחתים כאשר אנו מקבלים מספר רב יותר של המלצות על אותו הקבלן. לאחר כחצי תריסר המלצות אפשר לפנות לקבלן המדובר בלב שלם, אך לא לפני.
בהיעדר המלצות מפה לאוזן, עלינו לבחור בין הקבלנים על ידי שימוש באינטרנט ובמאגרי מידע מקצועיים. ולמרות שפה החסרונות ברורים, שכן בנושאי אמינות ואובייקטיביות יש לנו ספק בריא, היתרונות ברורים גם כן. אפשר לראות תצלומי עבודות עבר, לקרוא תגובות של לקוחות עבר, לברר לגבי תחומי ההתמחות שלהם והאם הם תואמים לצרכינו ואפילו להשוות מחירים. כל זאת כמובן אפשר וצריך לאמת מול הקבלן בפגישה אישית, אך כמות המידע הראשוני שדרוש ללקוח בשביל לסנן את הקבלנים שאינם מתאימים לו יותר גדולה. נכון שעם האינטרנט יש צורך לבדוק יותר את אמינות המידע הניתן לנו, אך מחקר של כחצי שעה במחשב יכול לחסוך לנו הרבה כאבי ראש בהמשך הדרך.

אנחנו נשמח אם תחפשו עלינו המלצות וחוות דעת, כי המקצועיות שלנו, ורמת השירות שלקוחותינו נהנים ממנה, היא מהגבוהות ביותר בשוק!


התקשרו אלינו כבר עכשיו לטלפון 054-9103323 לקבלת הצעת מחיר מפורטת. או השאירו את הפרטים שלכם, בטופס צור קשר, והשאר עלינו!

כל הזכויות שמורות © ג.דניאל בנייה ושיפוצים

054-9103323

 
צרו איתנו קשר