דוד שמש או חשמל – מה עדיף?
מרץ 5, 2017
קבלן שיפוצים בראשון לציון– שיפוץ קיץ או שיפוץ חורף?
יולי 4, 2017

קבלני ריצוף– איך בוחרים את בעל המקצוע המתאים?

עבודת ריצוף

עבודות של ריצוף וחיפוי של הרצפה אינן מהעבודות אותם נוכל לבצע בכוחות עצמנו אלא אם כן מדובר בשטח קטן של רצפות ספורות. אך בדרך כלל מודבר יהיה בריצוף של משטחים נרחבים ואלו דורשים מומחיות ומקצועיות אשר עליהן – אין לוותר!

כאשר אנחנו מדברים על עבודות של ריצוף, אנחנו מדברים על עבודה מאוד מורכבת הדורשת הרבה דיוק, שימוש בטונות של חומרים שונים כמו חול, מלט, אריחים ורובה. במקרים רבים כוללות עבודות הריצוף גם את ההכנה של השטח שזה אומר הוצאת הריצוף הישן, החלקת השטח ועבודה עקבית ומתונה של הדבקת אריח אחר אריח. אין ספק כי רק רצף מקצועי ידע לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר תוך שמירה ודאגה על אחידות המשטח, אטימות המשטח, בידוד וכל מה שצריך על מנת ליצור את המשטחים המושלמים, האיכותיים והאסתטיים.

קבלני ריצוף בדירות חדשות

כאשר מדובר בריצוף של דירה חדשה אנחנו מוצאים בדרך כלל את הריצוף הזול שהקבלן מציע כאשר במקרים רבים אנחנו אף לא טורחים להדגיש לרצף את הנקודות ואת הפרטים החשובים לנו, שזה אומר – סוג הריצוף, הצורה של הריצוף והצבע שלו, האיכות של הריצוף, גודלם של האריחים, דרגת העמידות של האריחים, שיטת ההנחה של המרצפות, הדרישות של האיטום ושל הבידוד, רמת הדיוק במהלך העבודה ועוד. חבל מאוד שכך, כי לא ממש כדאי לסמוך על הקבלן הבונה את הבית שלעיתים הוא מחפש לחסוך בעלויות והוא עלול לרצף לנו את הבית בריצוף שאינו איכותי.

כמעט ואין סיכוי כי הוא יתייחס לכל אותם הנקודות החשובות לנו אותם ציינו לעיל אלא אם כן נבקש ונדגיש את כל אותם פרטים, וחבל. אנחנו עלולים לסבול אחר כך מליקויים שונים אשר יעיקו ויפריעו מאוד לאיכות החיים בבית החדש.

קבלני ריצוף כאשר אנחנו משפצים את הבית

כאשר אנחנו משפצים את הבית בעזרתו של קבלן שיפוצים – גם אז עלינו לזכור כי הבחירה ברצף תהיה בעצם מוטלת על הקבלן כך שלא ממש בטוח שנוכל לסמוך כי אכן כל הדגשים שחשובים לנו יקבלו מענה. לכן, לא כדאי לסמוך על הריצוף שהקבלן מביא לנו ומבטיח לנו כי אין יותר טוב מזה כי זה לא תמיד יהיה נכון. הדבר הטוב ביותר יהיה לחפש לבד קבלני ריצוף המתעסקים בעיקר עם הנושא של הריצוף ומציעים את השירות הכי מקצועי והכי יעיל.

קבלני ריצוף מקצועיים

הם אלו שירצפו את הבית באופן המושלם ובהתאם לכל הדרישות שלנו. אז אל תתפשרו על קבלני ריצוף! לכו רק על הטובים ביותר! רק כך תוכלו ליהנות מריצוף איכותי ומושלם שיוכיח את עצמו לאורך שנים.

 
צרו איתנו קשר