קבלן שיפוצים בראשון לציון– שיפוץ קיץ או שיפוץ חורף?
יולי 4, 2017
בנית שלד 2
תוספת בניה? – רק עם קבלן מקצועי עם המלצות
ינואר 8, 2018

קבלן שיפוצים מומלץ – איך מוצאים אותו?

המלצה על קבלן שיפוצים

אנשים עורכים שיפוצים בבתיהם בגלל מגוון סיבות. לעיתים זה בעקבות התרחבות המשפחה, במקרים אחרים השיפוצים מיועדים כדי לשדרג את הבית לפני שאנחנו מוציאים אותו להשכרה או למכירה. לפעמים אנחנו משפצים רק כי בא לנו להתחדש אך בכל מקרה לא נוכל להתפשר ולוותר על קבלן שיפוצים מומלץ. רק קבלן עם המלצות הוא הקבלן אשר עליו נוכל לסמוך.
כמעט כל אחד מאתנו מוצא את עצמו עורך שיפוצים בביתו בהזדמנות כזו או אחרת כאשר בכל פעם סיבות שונות מכתיבות לנו את הדבר. פעמים שמתחשק לנו לשדרג את תנאי המגורים ולהתחדש מעט, במקרים אחרים מדובר בחידוש של תשתיות לקויות ולפעמים מדובר בחידוש ורענון של הבית לפני שנוציא אותה להשכרה או למכירה. ברור שכל סוג של שיפוצים דורש אסטרטגיה אחרת והיערכות שונה אך ברור שלפני הכול עלינו לחפש אחר קבלן שיפוצים מומלץ על מנת לתכנן באופן מדויק את הפרויקט. לשם כך כדאי להתייעץ עם אנשים ששיפצו לאחרונה את ביתם ולקבל מהם מידע על אודות אנשי המקצוע אשר בהם הם נעזרו.
גם לאחר כל זה חשוב לדעת כי תמיד יהיו הפתעות ומקרים שלא צפינו אותם מראש כאשר אלו יבואו לידי ביטוי בין היתר איך לא? גם בהוצאות כספיות לא מתוכננות.

 

איזה סוג שיפוץ אתם רוצים לעשות בבית?

כאשר אתם באים לבחור בקבלן השיפוצים חשוב מאוד להתייחס להיקף של השיפוצים המתוכננים. ישנם סוגים שונים של שיפוצים כאשר אל כל אחד מהם נדרשת התייחסות שונה.
שיפוץ כללי – השיפוץ הכללי זהו שיפוץ של כל הבית מהמסד ועד הטפחות. זה אומר הריסה של כל מה שהיה בבית עד היום ועיצוב מחדש של החדרים והחללים בהתאם לרצוי. זה כולל חידוש של כל התשתיות שזה אומר – תשתיות אינסטלציה, תשתיות חשמל, מיזוג אוויר ועוד. ברור שבשיפוצים אשר נערכים בהיקפים שכאלו מדובר בסכומים אדירים ונדרשת היערכות מקיפה הן מבחינת בעלי המקצוע הרבים האמורים להרכיב את כל העבודה והן מבחינת הבחירה בקבלן השיפוצים שהוא זה שינהל את כל העבודה ויתמרן בין נותני השירות השונים.
שיפוץ חלקי – השיפוץ החלקי עשוי לכלול שיפוץ של חדר האמבטיה, או הרחבה של מרפסת, חידוש האינסטלציה וכדומה. שיפוצים בסדר גודל שכזה אלו גם שיפוצים יקרים ולא כדאי לוותר על שירותיו של קבלן שיפוצים מקצועי ומומלץ אשר ינהל את כל העבודה.
שיפוץ קוסמטי – שיפוצים קלים שנועדו לשדרג את המראה של הבית. זה עשוי לכלול עבודות גבס, צביעה של קירות הבית וכדומה. שיפוצים קלילים מן הסוג הזה אפשר בהחלט לבצע לבד מול שיפוצניק.

איך מוצאים קבלן שיפוצים מומלץ?

האמת היא שזה די פשוט. מבררים! שואלים אנשים ששיפצו בתקופה לאחרונה את ביתם ומקבלים מהם חוות דעת על הקבלן אשר בשירותיו נעזרו. הבחירה תהיה רק בקבלן שזכה בהמלצות חמות של לקוחות מרוצים.
רוצים לדבר עם הלקוחות שלנו? התקשרו עוד היום לטלפון 054-9103323, ותוכלו לשמוע ממקור ראשון על המקצועיות, האמינות והאחריות שלנו בעבודה! ג.דניאל בניה ושיפוצים תמיד כאן לשירותכם.

 
צרו איתנו קשר