בנית שלד 2
תוספת בניה? – רק עם קבלן מקצועי עם המלצות
ינואר 8, 2018
דירות יד 2
יד 2 לעומת דירה חדשה מקבלן
ינואר 8, 2018

מישהו מחפש קבלן שיפוצים מומלץ במרכז?

חיפוש קבלן במרכז

שיפוצים בבית מתבצעים בגלל סיבות מגוונות ושונות כאשר כל סוג של שיפוץ מכתיב לנו אסטרטגיות שונות. לפני שאנחנו קופצים למים ומתחילים להרוס קירות ולהזיז דברים חשוב להיוועץ בקבלן שיפוצים ולקבל את חוות דעתו. רק כך לא נמצא את עצמנו בסיומו של התהליך עם עוגמת נפש וחרטה על פעולות שלא נעשו כראוי וכרצוי.

רבים הם האנשים באזור המרכז שעורכים שיפוצים בבית. יש להם כמה וכמה סיבות טובות. יש את אלו המשפצים את הבית כדי לשפר את תנאי הדיור שלהם ויש את אלו המשפצים לפני שהם מציעים את הבית שלהם להשכרה או למכירה. יש את אלו המשפצים כי כבר אין להם כל ברירה אחרת כאשר התשתיות הרקובות בבית מחייבות את הכניסה להליך השיפוצים. אלו וגם אלו זקוקים לשירות של קבלן שיפוצים מומלץ במרכז בכדי שהשיפוצים אכן יהיו מוצלחים והם יצליחו למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בבית ובשטח אשר ברשותם.

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז יכוון אתכם לאורך כל הדרך

כאשר אתם מתחילים לחשוב על הרעיון של השיפוצים עולים מן הסתם בראשכם כמה וכמה רעיונות או אפשרויות שונות. בית לפני שיפוץ זה בית שמאתגר מאוד את מעצבי הפנים ואת קבלני השיפוצים המוצאים במקום כר נרחב לפעילות ולשינויים. יש להיצמד כמובן לצרכים ולרצונות של בני הבית כמו גם להעדפות האישיות שלהם וכמובן שגם למצב הכיס כלומר לאפשרויות התקציביות שלהם כדי שההליך כולו יוכל להתחיל ולהסתיים במסגרת האפשרית ללא חריגות.

רק אם פונים אל קבלן שיפוצים ניתן יהיה ליהנות מתכנון מדויק ומוקפד בהתאם לרצוננו ובהתאם לתכניות שלנו כאשר הכול יוכל להיעשות במסגרת האפשרויות שלנו.

איך תמצאו את קבלן השיפוצים שיענה על כל הדרישות שלכם?

זה לא פשוט למצוא קבלן שיפוצים שלא יאכזב אותנו. מסתובבים כאן באזור המרכז יותר מידי אנשים מאוכזבים שקבלני השיפוצים אכזבו אותם מאוד.

ישנם קבלני שיפוצים שלוקחים על עצמם כמה וכמה עבודות בו זמנית כאשר בכל מקום בו התחייבו לעבוד הם באים, הורסים ומתקדמים לבית הבא. בהמשך הם יבואו בכל יום לאחד מהבתים או לחילופין יחלקו את העבודה ויבואו לכל מקום למספר שעות ביום והעבודה תתקדם בעצלתיים. למה הם עושים את זה? פשוט מאוד. כך יש להם ביד כמה וכמה קליינטים כי אחרי שהם כבר שברו קירות והתחילו בעבודה הלקוח כבר נמצא אצלם בידיים.

ישנם הקבלנים שרוצים חיים קלים ועל כן הם יבחרו לשפץ עם קיצורי דרך ולא ממש יקפידו על ביצוע העבודה האיכותית. התוצאה כמובן תהיה מאוד לא מוצלחת. איטום שאינו מושלם, ריצוף שאינו איכותי ואינו ישר, מעט מידי נקודות חשמל וכו' .

לכן, לפני שאתם מסכמים עם קבלן זה או אחר – בררו היטב על טיבו של הקבלן. בררו אצל לקוחות קודמים האם הם היו מרוצים מהשירות של הקבלן והאם הוא עמד בכל ההתחייבויות שלו.

 

ג.דניאל בניה ושיפוצים היינו קבלן רשום בפנקס רשם הקבלנים. התקשרו אלינו כבר עכשיו ונשמח לתת מענה מקצועי לכל השאלות שלכם. בהצלחה בשיפוץ!

 
צרו איתנו קשר