איך לבצע איתור נזילות בקלות ובלי הרס?
נובמבר 16, 2016
דוד שמש או חשמל – מה עדיף?
מרץ 5, 2017

יתרונות השימוש בנירוסטה

אם יש לכם חצר פרטית גדולה ואתם מעוניינים לעשות בה שימוש בנוסף לישיבה בגינה או לבריכת קטנטנים בחצר, אתם מוזמנים להצטרף לטרנד הבא: מטבח חוץ. כן, כן – לא חייבים להסתגר ולבשל רק בתוך הבית. אפשר בהחלט לצאת אל האוויר הצח, לבשל לקול ציוץ הציפורים ולהגיש במהירות ארוחה טעימה וטרייה לפיות הרעבים שבחצר.

איזה מטבח חוץ מתאים לי?

קיימים סגנונות שונים של מטבחי חוץ במגוון גדלים ועיצובים. אם יש לכם גינה קטנה יחסית ואתם לא נוהגים להזמין הרבה אנשים, תעדיפו אולי מטבח קומפקטי הכולל את האביזרים הבסיסיים ביותר בלבד. אם יש לכם שטח פרטי גדול ואתם נוהגים לערוך מפגשים חברתיים רבים, יתאים לכם יותר מטבח גדול שיש בו אביזרים נוספים מלבד כיור, משטח חיתוך או כיריים הכולל שטח אחסון גדול, ארונות או גריל. בנוסף לכך, איכות מטבח החוץ תלויה גם בחומר שממנו הוא עשוי ישנם מטבחים שעשויים מעץ או מאבן עתיקה שיתאימו למי שמעוניין יותר בסגנון קלאסי וכפרי. אחרים עשויים מנירוסטה, שהיא המומלצת יותר עבור מטבחי גינה.

יתרונות מטבח חוץ מנירוסטה

מטבח גינה מנירוסטה כמה יתרונות חשובים:

  • קל לנקות – מטבח מנירוסטה קל לניקוי. בניגוד למטבח מעץ או מאבן שצריך לשפשף קצת יותר כשיש קטמים עקשניים, הנירוסטה מגיבה היטב לחומרי ניקוי, ואפשר להסיר את הכתמים ללא מאמץ מיותר ברך כלל.
  • משתלבת עם חומרים נוספים – הנירוסטה יכולה להשתלב בקלות עם חומרים נוספים כמו עץ ואינה פוגעת בהם.
  • לא מחלידה – הנירוסטה היא פלדת אל-חלד. היא עמידה בכל תנאי מזג האוויר, בחום ובקור, ומתאימה במיוחד למטבח שעומד בחוץ כל היום וחשוף לאבק, שרב, בוץ או גשמי זלעפות. כאשר יש לכם מטבח מנירוסטה אינכם צריכים לחשוש שהוא יחליד מבלי שאתם תשימו לב, ויחסוך לכם החלפות חלקים וצביעות שנועדו להסתיר את החלודה.
  • מתכת זולה – הנירוסטה היא מתכנת זולה יחסית לעומת התחליפים השונים, ובהתאם לכך גם את המטבח תוכלו לקנות במחיר לא יקר.
  • ידידותית לסביבה – הנירוסטה ניתנת למחזור, ובכך מטבח גינה מנירוסטה הופך למצרך מבוקש בקרב אוהבי הסביבה. אם, למשל, יש לכם ברז מקולקל שניתק ממקומו, אל תמהרו לזרוק אותו. תוכלו למחזר אותו לפני שאתם רוכשים ברז חדש.
  • מראה אסטטי – הנירוסטה מעניקה למטבח הגינה מראה מרשים ויוקרתי. מטבח חוץ מנירוסטה מתאים במיוחד לאנשים שיש להם גינה גדולה בתוך עיר או לכל מי שמעוניין לנהל אורח חיים בורגני ואוהב יופי וייצוגיות.

מדוע כדאי לקנות מטבח גינה?

מטבח חוץ אינו מתאים לכל אחד. אם יש לכם חצר קטנה מדיי או רק מרפסת ללא גינה, לא מומלץ להשקיע במטבח חוץ. אבל אם יש לכם חצר גדולה, תוכלו ליהנות ממטבח ביתי משתי סיבות עיקריות. ראשית, בישול בחוץ יחסוך לכם את האוורור של הבית לאחר בישול ארוחה גדולה. ושנית, מטבח חוץ חוסך מהמארחים הטרחניים את הריצות אל המטבח ובחזרה לחצר כדי לבשל ולהגיש אוכל.

 
צרו איתנו קשר