בין שירותינו

שיפוצים כלליים

חברת ג. דניאל – מומחים לשיפוצים כלליים בהתאמה מלאה לדרישתכם.


שיפוץ כללי הן לדירה והן לבית מתחיל ונגמר עם קבלן השיפוצים. הרעיון לשפץ את ביתכם מתחיל משלב החשיבה על הפרטים שהנכם מעוניינים לשנות ולעשות במלך השיפוץ ועד לחשיבה על ההיבטים העיצוביים בהם נגמר השיפוץ כגון, דלתות, ריהוט, וילונות, תאורה וכדומה.

אצלנו תמצעו אוזן כשבת והבנה מלאה לבקשתכם. מניסיון הרב שצברנו עם השנים בפרויקטים שונים ומגוונים, אנו נבנה לכם תוכנית עבודה כללית שבה תראו את תהליך השיפוץ מובן וברור על כל היבטיו. כמו כן, אנו מומחים בעבודות אלו, ולכן ניתן לכם מענה ועזרה מלאים לכל העבודות הדרשות לצורך ביצוע טוב ואיכותי של בית חלומותיכם.

עבודות דקורטיביות

בחברת ג. דניאל – יודעים לעשות לכם את הבית יפה ומיוחד.


לעיתים שיפוץ הדירה או הבית לא ממצא את הדרישות שלכם עד הסוף. כלומר, למרות העבודות היפות של השיפוץ והמראה החדש של הבית, משהו חסר לכם במראה ואתם לא יודעים בדיוק מה. אצלנו תקבלו מבחר עצום של עבודות שונות שביצענו בעבר ותוכלו לבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר. אל תדאגו, גם לכם נמצא את הדקורציה המתאימה כדי לקשת לכם את הבית או העבודה המתאימה שתעשה את ביתכם מיוחד וקרוב לליבכם.

בניה ותוספות בניה

חברת ג. דניאל – הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים ומורשה לעבודות בניה הנדסיות.


באם מדובר בבניה מהיסוד או בתוספת בניה למבנה קיים, התהליך הוא ארוך ולא פשוט. השלבים שבהם יש לתכננן, להוציא את האישורים מהרשויות ולאחר מכן לחפש קבלן טוב שיעשה לכם את העבודה שאתם רוצים וכמובן גם לצד הטוב ביותר, הנם שלבים קשים. לכן, אצלנו אתם יכולים לקבל את כל התהליך בגוף אחד. חברת ג. דניאל עובדת עם מהנדסים, אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה ומהטובים ביותר בכל אזור המרכז, השרון והשפלה. לכן, אצלנו תוכלו עוד בשלב הרעיון לקבלן את כל העזרה הנדרשת לצורך תכנון, קבלת היתרים ותוכניות שונות מהרשויות וכמובן גם בביצוע צמוד ובזמנים מדויקים ובהתחייבות את הבניה או התוספת שכל כך רציתם, וכל זה עד לקבלת היתר סופי (טופס 4) מהרשויות.

כל הזכויות שמורות © ג.דניאל בנייה ושיפוצים

054-9103323

gimeldaniel2001@gmail.com
 
צרו איתנו קשר